Советую!)
При заказе была предоставленная полная консультация по товару...
Обслуговування на високому рівні. Сцепка до мотоблока гарної якості.
PS.
Хто має можливість замовляйте доставку тільки не нОВОЮ пОШТОЮ, а то вона геть здуріла - залізну сцепку пакують в паперову коробку і обложують ще папером і пупиркою і за це хочуть купу грошей.
Дуже ввічливий продавець, дуже приємно мати справу.
В подальшому буду моніторити пропозиції, адже час від часу виникає потреба в агротехніці. Дякую.
Компанії бажаю розвитку.