Добрый день)).
Покупала кукурузолущилку. (Фермер)
Работает отлично. Продавец супер, всё объяснил, расскал, был на связи пока не разобрались в эксплуатации данной техники. Получили быстро, состояние отличное. Огромное спасибо. Очень облегчила труд. Рекомендую и товар, и продавца))
Брала на подарунок , іменник залишився дуже довольний
Рекомендую даного продавця!!!Швидко зателефонували після замовлення на сайті, менеджер чітко і якісно відповів на всі поставлені питання. Замовлення відправили в той же день, так що на наступний Я вже отримав товар!!!! Після отримання замовлення навіть поцікавились чи все отримано і чи в хорошому вигляді ( що з моєї практики є рідкісттю).....Обслуговування клієнта з боку продавця якісне.!!!