Гарна якість
Все добре. Але чомусь зі смарт підпискою з мене здерли 120 грн. За доставку
Дякуємо за відгук! Раді, що ви задоволені якістю товару. Щодо доставки за Смарт-підпискою, на жаль, ми не впливаємо на нарахування вартості доставки з боку маркетплейсу. Рекомендуємо звернутися до служби підтримки для уточнення причин списання коштів. Зі свого боку будемо раді допомогти у вирішенні питання в межах наших можливостей.
ще не получив пока все чудово.
Дякую ,продукція хорошої якості
Дякуємо за ваш відгук! 😊 Нам дуже приємно, що ви задоволені якістю продукції. Будемо раді вашим новим замовленням та завжди готові допомогти з вибором товарів. Гарного вам дня!
Все добре .